Zásobovač- Bratislava

Miesto práce

Bratislava, Bojnická 14

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zásobovač je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý vykonáva odborné práce v oblasti dodávok materiálu, surovín, zariadení a tovaru. Vykonávanie rôznorodých odborných prác alebo samostatné zabezpečovanie činností v oblasti zásobovania, vystavovanie objednávok, kontrola dodržiavania zmluvných podmienok pri dodávkach, zabezpečovanie dodávok materiálu, surovín, zariadení a tovaru vrátane vedenia príslušnej dokumentácie a podkladov pre účtovnú evidenciu a pod.

Iné výhody

zázemie veľkej spoločnosti, príspevok na stravovanie, príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov, príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc, príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia,
s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

1

písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, komunikačné a obchodné zručnosti, spoľahlivosť, samostatnosť

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsať rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
ID: 2577926   Dátum zverejnenia: 19.4.2017