Špecialista - Kompetenčné centrum SAP Bratislava - sekcia IT

Miesto práce

možnosť dohody, Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

mzda dohodou

Termín nástupu

01.07.2016 alebo dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista správy aplikácií je vysokokvalifikovaný zamestnanec, ktorý vykonáva špecializované systémové, koncepčné, tvorivé a metodické práce v oblasti správy aplikácií. Zabezpečuje najzložitejšie systémové koncepčné práce spojené s rozširovaním a zavádzaním systémov a prostriedkov výpočtovej techniky, vyhľadáva najvhodnejšie softwarové a hardwarové štúdie a analyzuje problémy, tvorí a zavádza jednotnú metodiku a technické normy pre správu a administráciu aplikácií, optimalizáciu výkonu aplikácií systémov výpočtovej techniky, riadi a koordinuje správy centrálnych databáz a pod.

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• stravné lístky
• firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
ABAP - Pokročilý
Java - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Požadovaná prax

3

pokročilá úroveň znalosti Anglického jazyka, pokročilé ovládanie výpočtovej techniky, orientácia v SAP technológiách, ovládanie JAVA alebo jedného popredných OO programovacích jazykov uprednostňujeme znalosť JAVA), znalosť SAP a programovacieho jazyka ABAP, XML/XSLT,SQL a JavaScript

komunikačné zručnosti, strategické myslenie, organizačné zručnosti, kreativita, analytické myslenie, schopnosti prijať zodpovednosť, schopnosť rozvíjať sa, odolnosť voči senzorickej záťaži, písomný prejav, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, algoritmické schopnosti, proaktívny prístup k riešeniu úloh

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na pracovnú zmluvu
- neurčitý čas

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany
uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
ID: 2437601  Dátum zverejnenia: 2.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda dohodou