SEBS - oddelenie regionálneho doručovania - dispečer poštovej prepravy - voľné pracovné miesta - Bratislava

Miesto práce

Bojnická 14, Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

mzda dohodou - základná mzda + pobádacia zložka mzdy

Termín nástupu

01.11.2015 alebo dodohou

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dispečer poštovej prepravy je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý samostatne zabezpečuje dispečing poštovej prepravy na vymedzenom území. Zabezpečovanie a koordinácia plynulosti prepravného procesu s previazanosťou na ostatné prevádzkové a dopravné procesy, odstraňovanie nepravidelností v poštovej preprave, resp. v expresnej preprave vrátane rozhodnutí o vedení mimoriadnych kurzov, sledovanie zásielok, spolupráca s inými dopravcami, instradovanie a kartovanie poštových zásielok v hlavnej a oblastnej prepravnej sieti, zber a spracovanie štatistických údajov o poštových zásielkach, sledovanie a hodnotenie kvality prepravy a pod.

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• stravné lístky
• firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

- znalosť poštového trhu, produktov a služieb
- skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi
- základné ovládanie výpočtovej techniky WORD, EXCEL
- komunikačné zručnosti
- organizačné zručnosti
-samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, rozhodnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- trojzmenná prevádzka
- pracovná doba je 35,00 hod./týždenne
- pracovný pomer bude uzatvorený na pracovnú zmluvu na 1 rok
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na neurčitý čas

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
ID: 2266694  Dátum zverejnenia: 30.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda dohodou - základná mzda + pobádacia zložka mzdy