Vodič nákladných automobilov a ťahačov - voľné pracovné miesto - Žilina

Miesto práce

okres Žilina

Mzdové podmienky (brutto)

mzda dohodou - základná mzda + pobádacia zložka mzdy

Termín nástupu

21.09.2015

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladných automobilov a ťahačov je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý vedie motorové vozidlo s nákladom. Vedenie, údržba a bežné opravy cestných návesových ťahačov s celkovou hmotnosťou návesu nad 16 ton, vedenie, údržba a bežné opravy cestných stabilných prívesových jazdných súprav s celkovou hmotnosťou nad 20 ton, vedenie, údržba a bežné opravy nákladných automobilov a špeciálnych vozidiel s celkovou hmotnosťou nad 12 ton, vedenie dopravných dokumentov, colných a iných dokladov, kontrola naloženia vozidla a zabezpečenia nákladu, kontrola vykládky vozidla a pod.

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• stravné lístky
• firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, E

- Spôsobilosť viesť nákladné motorové vozidlo a prípojné vozidlo (C+E)
- Psychická spôsobilosť - psychotesty
- Zdravotná spôsobilosť
- Kvalifikačný kurz vodiča
- Karta vodiča na digitálny tachograf

Komunikačné zručnosti
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Písomný prejav
Slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
ID: 2241463  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda dohodou - základná mzda + pobádacia zložka mzdy