Špecialista pre styk s verejnosťou - sekcia marketingu - Bratislava

Miesto práce

Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

TT 10, mzda dohodou

Termín nástupu

01.02.2015, resp. dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista pre styk s verejnosťou je vysokokvalifikovaný zamestnanec, ktorý vykonáva špecializované systémové, koncepčné, tvorivé a metodické činnosti v oblasti komunikácie. Tvorivé riešenie najzložitejších úloh zásadného a koncepčného významu v oblasti externej a internej komunikácie vrátane voľby a uplatňovania vhodných postupov a nástrojov, public relations, spolupráca a komunikácia s médiami, asistencia pri krízovej komunikácii a pod.

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• stravné lístky
• firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

- vedomosti z oblasti obchodu a marketingu
- znalosť poštového trhu, produktov a služieb - nutná
- pokročilé ovládanie výpočtovej techniky WORD, EXEL, OUTLOOK, Internet, Power Point pre bežné kancelárske práce
- skúsenosti s administráciou web stránok
- vodičské oprávnenie – skupina B, spôsobilosť viesť motorové vozidlo
- znalosť svetového jazyka – pokročilá
-komunikačné, organizačné zručnosti
- strategické myslenie, analytické myslenie, kreativita
- samostatnosť, spoľahlivosť
- schopnosť prijať zodpovednosť
- flexibilita, sebaovládanie
- schopnosť rozvíjať sa
- písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
ID: 1803176  Dátum zverejnenia: 8.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: TT 10, mzda dohodou