Upratovanie na pošte Pezinok 5, nákupné centrum MÓLO, Pezinok

Miesto práce

Bratislava, okres Pezinok

Mzdové podmienky (brutto)

2 €/ hod.

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie priestorov pošty v nákupnom centre v čase od 07.30 do 08.00 hod.
práca je na dohodu o pracovnej činnosti, len na 4,5 hodin týždenne, spolu 18 hodín mesačne mzda 2 €/ hod.
vhodné ako brigáda pre uchádzača z blízkeho okolia, ideálne študentka, alebo vitálna dôchodkyňa

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
študent strednej školy
študent vysokej školy

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 1258288  Dátum zverejnenia: 16.5.2012  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 €/ hod.