Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Upratovanie na pošte Pezinok 5, nákupné centrum MÓLO, Pezinok

Miesto práce
Bratislava, Pezinok
Ponúkaný plat (brutto)
2 €/ hod.
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
upratovanie priestorov pošty v nákupnom centre v čase od 07.30 do 08.00 hod.
práca je na dohodu o pracovnej činnosti, len na 4,5 hodin týždenne, spolu 18 hodín mesačne mzda 2 €/ hod.
vhodné ako brigáda pre uchádzača z blízkeho okolia, ideálne študentka, alebo vitálna dôchodkyňa

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
študent strednej školy
študent vysokej školy

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsať rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poštové služby
Adresa spoločnosti
Slovenska posta, a.s.
Námestie SNP 35 Zobraziť na mape
814 20 Bratislava
ID: 1258288   Dátum zverejnenia: 16.5.2012
Lokalita: Bratislava, Pezinok
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Slovenská pošta, a.s.