Samostatný odborný referent obchodu

Slovenská plavba a prístavy a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400,00 € - 1 600,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nutná prax v oblasti logistiky, dopravy a špedície
- skúsenosti s kamionovou dopravou
- koordinácia realizácie obchodných prípadov spoločnosti
- spracovanie štatistických údajov v oblasti prekladu a dopravy
- komplexná realizácia obchodného prípadu
- aktívne sledovanie pohľadávok z obchodného styku
- overovanie podkladov k fakturácii služieb
- sledovanie platobnej disciplíny zákazíkov
- vykonávanie ďalších úloh podľa pokynov priameho nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

na túto pozíciu hľadáme flexbilnú, asertívnu a kreatívnu osobu,
prax v oblasti logistiky a špedície výhodou

Akciová spoločnosť so špecifickým zameraním na aktivity prekladu tovarov v prístave Bratislava, vo vodnej doprave a nadväzných odboroch.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 963922  Dátum zverejnenia: 5.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400,00 € - 1 600,00 €