Majster nákladnej autodopravy

Slovenská plavba a prístavy a.s.

Miesto práce
Horárska 12, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizuje a riadi opravárenskú činnosť strediska doplnkovej mechanizácie, obsluhuje dopravné prostriedky na ktoré má platné oprávnenie vrátane autobusu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E, T

fyzická zdatnosť , dobrý zdravotný stav, vlastník vodičského oprávnenia skupiny C, D, vlastník žeriavnického preukazu AA1 - mobilný výložníkový žeriav

Akciová spoločnosť so špecifickým zameraním na aktivity prekladu tovarov v prístave Bratislava, vo vodnej doprave a nadväzných odboroch.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2648736  Dátum zverejnenia: 15.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou