Referent pre verejné obstarávanie

Slovenská národná galéria

Miesto práce
Kollárovo nám. 10, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle zákona 553/2003 - verejný záujem

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie procesov verejného obstarávania a kompletnej súvisiacej agendy,
- zadávanie zákaziek cez EKS

flexibilný pracovný čas
5 dní dovolenky naviac

Od uchádzača sa očakáva všeobecný prehľad v obstarávaní tovarov a služieb so zameraním na procesy súvisiace s VO podľa platnej legislatívy, prax v systéme EKS, UVO.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť, komunikatívnosť, trpezlivosť, flexibilita, zvládanie stresových situácií,

Slovenská národná galéria je vrcholnou štátnou, zberateľskou, vedecko-výskumnou, metodickou a kultúrno-výchovnou inštitúciou v oblasti galerijnej činnosti v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2328408  Dátum zverejnenia: 16.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona 553/2003 - verejný záujem