Riaditeľ sekretariátu Slovenskej lekárskej komory

Slovenská lekárska komora

Miesto práce
Račianska 42/A, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedie a organizuje prácu Sekretariátu SLK vedie personálnu agendu S-SLK a predkladá prezidentovi návrhy na štrukturálne a personálne zmeny
- zabezpečuje hospodársku správu Sekretariátu SLK a zodpovedá za zverený majetok
- zabezpečuje plnenie úloh orgánov SLK a ostatné úlohy podľa pokynov prezidenta SLK
- zabezpečuje realizáciu a dodržiavanie vnútrokomorových noriem v rámci Sekretariátu SLK
- organizuje, zabezpečuje a zúčatňuje sa rokovaní orgánov SLK a spracováva zápisnice zo zasadnutí
- zabezpečuje a sprostredkuje kontakt orgánov SLK s príslušnými inštitúciami v zmysle pokynov orgánov SLK
- zabezpečuje kontakt so sekretariátmi ostatných zdravotníckych organizácií
- zabezpečuje riadnu a funkčnú prevádzku, servis a údržbu Lekárskeho domu, jeho zariadení a ostatného príslušenstva

príjemný kolektív, výhody na základe podmienok organizácie zo sociálneho fondu, 2x ročne odmeny do výšky 100% platu

Slovenská lekárska komora je profesijná organizácia združujúca lekárov vykonávajúcich lekárske povolanie na území SR. Jej činnosť upravuje zákon 578/2004 Z.z. a jej cieľom je zastupovať záujmy lekárskeho stavu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je oblasť zdravotníctva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

skúsenosti s vedením ľudí, komunikatívny, dôsledný, pracovitý, zodpovedný.

Slovenská lekárska komora je mimovládnou, nepolitickou, samosprávnou stavovskou organizáciou lekárov pôsobiacou na území SR, ktorá je zriadená zákonom. Podporuje záujmy a ochraňuje stavovskú česť lekárov, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne poskytovanej zdravotnej starostlivosti.

SLK je následníckou organizáciou lekárskej komory Rakúsko-Uhorska a následne lekárskych komôr ustanovených na území dnešnej Slovenskej republiky. Pod dnešným názvom je známa od roku 1990.

Sekretariát Slovenskej lekárskej komory zabezpečuje fungovanie SLK.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2114211  Dátum zverejnenia: 19.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou