Technický pracovník - metrológ

Slovenská legálna metrológia

Miesto práce
Geologická 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacNástupná mzda 1300€, pričom bližšie si ju špecifikujeme na pohovore. Priemerná ročná mzda: 18200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatne vykonávať overovanie, kalibráciu a skúšanie meradiel,
- spracovávať dokumentáciu a vystavovať doklady súvisiace s overovaním, kalibráciou a skúšaním meradiel,
- vykonávanie práce v internom laboratóriu ale aj priamo u zákazníka (externé výkony),
- čítanie technickej dokumentácie k meradlám v slovenskom a/alebo anglickom jazyku,
- zabezpečovať vybrané úlohy v systéme manažérstva kvality,
- poskytovať konzultačnú a metodickú pomoc zákazníkom v oblasti metrológie.

Práca pondelok až piatok, víkendy voľné.

​- vyššia výmera dovolenky o 5 dní
​- pracovný čas 37,5 hod./týždeň
​- pružný pracovný čas
​- 13. a 14. plat
​- stravné lístky aj počas sviatkov, dovolenky a PN
​- príspevok zamestnávateľa na III. pilier
​- príspevok na relaxačné aktivity
​- MultiSport karta​

Na zaradenie do výberového procesu je dôležité zaslať nám prostredníctvom profesie životopis a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru. Radi si prečítame aj Vami napísaný motivačný list, kde nám doplníte informácie o Vás.
Na osobné stretnutie pozveme len vybraných kandidátov.

Kontaktovanie kandidátov bude prebiehať až po ukončení inzercie (jeden, maximálne však dva týždne od odoslania životopisu). Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické a logické myslenie
- schopnosť samostatnej aj tímovej práce
- znalosť anglického jazyka – stačí pasívne (čítanie, písanie)
- aktívny vodič - externé výkony u zákazníka
- zodpovedný prístup k práci
- precíznosť a presnosť pri práci
- skúsenosti v oblasti metrológie (kalibrácie meradiel a pod.) výhodou, nie však podmienkou

Slovenská legálna metrológia má najširšie portfólio poskytovaných služieb v oblasti merania, metrologickej kontroly, expertíznych činností, poradenstva a výskumu a vývoja na Slovensku, s viac ako 10 000 aktívnymi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4798687  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac