Odborný pracovník referátu pre databázu

Slovenská komora stavebných inžinierov

Miesto práce
Mýtna 29, 81107 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a pravidelná aktualizácia Zoznamu autorizovaných inžinierov, databázy SKSI a súvisiaca agenda
- vedenie agendy uznávania odborných kvalifikácií žiadateľov zo zahraničia
- komunikácia s členmi SKSI a žiadateľmi o výkon povolania zo zahraničia
- spracovanie štatistík a reportov z databázy SKSI
- tímová práca pri úprave databázy SKSI
- príprava a vystavovanie autorizačných, ostatných osvedčení a potvrdení vyplývajúcich zo Zoznamu a Registra

- stravné lístky nad rámec zákonného minima
- nápoje na pracovisku zdarma
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- možnosť vzdelávania a odborného rastu
- odmeny na základe individuálnych výsledkov
- notebook

Ak Vás naša ponuka zaujala, motivačný list s uvedením možného termínu nástupu a profesijný životopis v slovenskom a v anglickom jazyku zasielajte v elektronickej forme na emailovú adresu kariera@sksi.sk v termíne do 31.10.2016 (do predmetu správy napíšte názov pozície).

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie stavebného, technického alebo ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Access - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pokročilá znalosť práce s PC na úrovni užívateľa podmienkou
- znalosť anglického jazyka slovom i písmom podmienkou
- základné rámcové znalosti v oblasti profesie autorizovaného stavebného inžiniera v zmysle zákona 138/1992 Zb.
- analytické myslenie a schopnosť pracovať s údajmi v štrukturovanej forme
- práca s databázami v MS Access a MS Excel na úrovni užívateľa výhodou
- zmysel pre detail, precíznosť a presnosť, pozitívny vzťah k práci s dátami, analytické a logické myslenie
- ochota a schopnosť učiť sa nové veci, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu
- iniciatíva, proaktívny prístup k zadaným úlohám
- samostatnosť, spoľahlivosť, lojalita, práca v tíme

Slovenská komora stavebných inžinierov (SKSI) je stavovskou organizáciou reprezentujúcou autorizovaných inžinierov a odborníkov v stavebníctve. SKSI podporuje práva inžinierov, ich profesijné, sociálne a hospodárske záujmy a obhajuje ich stavovskú česť. Dbá o to, aby inžinieri vykonávali svoje povolanie odborne, v súlade s jeho etikou a spôsobom, ktorý ustanovujú zákony a vnútorné predpisy. Okrem autorizácie vykonáva skúšky odbornej spôsobilosti pre činnosti stavbyvedúci a stavebný dozor a pre energetickú certifikáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Mýtna 29, P.O.BOX 10
810 05 Bratislava