Koordinátor PR

Slovenská komora sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce

Mokrohájska cesta 3, 84104 Bratislava-Karlova Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
09.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon agendy súvisiacej s činnosťou komory, a to najmä:
• Vytváranie a správa social media stratégie
• Realizácia kampane „Zdolaj výzvy“
• Spravovanie web stránky
• Zverejňovanie pripravovaných aktivít
• Komunikácia s laickou a odbornou verejnosťou
• Budovanie vzťahov s médiami
• Budovanie efektívnych procesov mediálnej a PR komunikácie
• Spolupráca na realizácii marketingových kampaní a eventov
• Ostatné asistenčné práce na činnostiach komory

• práca na trvalý pracovný pomer na dobu minimálne 1 rok v serióznej spoločnosti
• príjemné pracovné prostredie
• flexibilný pracovný čas
• podpora profesionálneho a osobného rozvoja

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosíme o zaslanie:
• životopisu
• motivačného listu
• vypracovanej úlohy v znení:
Napíšte, ako je podľa Vás verejnosťou vnímaný sociálny pracovník a sociálna práca a ako by ste nastavili komunikačnú stratégiu komory s cieľom zvyšovania povedomia verejnosti o práci sociálnych pracovníkov a o sociálnej práci.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa humanitného zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Zodpovedný a proaktívny prístup k plneniu úloh
• Schopnosť písania a editácie
• Znalosť právnych predpisov z oblasti sociálnej práce, sociálnych služieb a sociálnoprávnej ochrany
• Základná znalosť anglického jazyka
• Skúsenosť na podobnej pracovnej pozícii

Slovenská komora sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce je nezávislá, nepolitická, samosprávna profesijná organizácia, ktorá združuje sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce v Slovenskej republike. Je zriadená zákonom č. 219/2014 Z. z. o sociálnej práci a o podmienkach na výkon niektorých odborných činností v oblasti sociálnych vecí a rodiny a o zmene a doplnení niektorých zákonov. K základným úlohám komory patrí: ochrana práv a záujmov členov komory v súvislosti s výkonom sociálnej práce, ochrana statusu profesie sociálneho pracovníka a asistenta sociálnej práce a podieľanie sa na jeho spoločenskom zvyšovaní, vydávanie stanovísk k výkonu sociálnej práce s dôrazom na všeobecné štandardy kvality výkonu sociálnej práce, poskytovanie bezplatného poradenstva členom komory a sprostredkovanie ich právneho zastupovania v konaní pred súdmi Slovenskej republiky vo veciach súvisiacich s výkonom sociálnej práce, zabezpečovanie medzinárodnej spolupráce s profesijnými združeniami a vzdelávacími inštitúciami v oblasti vecnej pôsobnosti komory a ďalšie.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2845813  Dátum zverejnenia: 8.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou