Asistent/ka

Slovenská komora daňových poradcov

Miesto práce
Trnavská cesta 74/A, Bratislava
Termín nástupu
04.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800 €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• administratívne práce v rámci SKDP
• podpora orgánov SKDP a organizácie vzdelávania
• komplexné administratívne a organizačné a koordinačné zastrešenie Regionálnej komory BA
• logistika služobných ciest, cestovné príkazy
• čiastkové účtovné úkony
• bezhotovostné a hotovostné vedenie pokladne, evidencia pošty
• operatívne úlohy na základe pokynov nadriadeného
• administrácia interného systému
• editácia interného spravodajcu

• príležitosť dlhodobej spolupráce v profesijnej stavovskej spoločnosti
• práca v priateľskom dynamickom kolektíve
• dobré pracovné ohodnotenie
• 13. plat

V prípade záujmu zasielajte motivačný list a štruktúrovaný životopis s fotografiou (v slovenskom a anglickom jazyku) na adresu [email protected]

Na osobné pohovory budú pozvaní vybraní uchádzači, ktorí zašlú všetky požadované náležitosti - teda aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Pokladňa - Expert
Strojopis - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vysoká miera precíznej a detailnej práce
• schopnosť samostatného myslenia a tímovej práce
• motivácia a chuť dlhodobo spolupracovať
• proaktívny prístup, samostatnosť

Slovenská komora daňových poradcov (SKDP) je profesijná stavovská organizácia, ktorá združuje daňových poradcov. SKDP sa zaoberá členskými záležitosťami, ako napríklad vedením evidencie daňových poradcov a asistentov daňových poradcov, inkasom členského, skúškami daňových poradcov, zabezpečením poistenia zodpovednosti za škodu pri výkone povolania.
SKDP ďalej vytvára zázemie na to, aby daňoví poradcovia mohli vykonávať svoju činnosť. SKDP udržiava informačný systém komory, v ktorom buduje odborné (knowledge) databázy a aplikácie pre činnosť odborných komisií. SKDP aktívne pripomienkuje návrhy právnych predpisov a tiež vykonávacích predpisov publikovaných Finančnou správou SR a Ministerstvom financií SR. SKDP, prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti (Akadémia daňových poradcov), organizuje vzdelávanie pre svojich členov a aj pre tretie osoby. SKDP je tiež aktívna v oblasti PR, v ktorej sa zameriava na propagáciu daňového poradenstva a svojich vzdelávacích aktivít.
SKDP je členom CFE (Confederation Fiscale Europeenne), spolupracuje so zahraničnými komorami daňových poradcov a inými profesnými organizáciami.

www.skdp.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2704640  Dátum zverejnenia: 20.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 €/brutto