Administratívny pracovník Dozornej rady a Disciplinárnej komisie

Slovenská komora audítorov

Miesto práce
Záhradnícka 62, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za agendu Dozornej rady a Disciplinárnej komisie v súlade so zákonom č. 540/2007 Z. z. v znení neskorších predpisov
- zodpovedá za agendu žrebovania audítorov na výkon auditu v účtovnej jednotke podľa osobitného predpisu
- zabezpečuje agendu podľa zákona č. 211/2000 Z. z. v znení neskorších predpisov
- zabezpečuje komunikáciu s Úradom pre dohľad nad výkonom auditu v rozsahu pracovnej náplne
- spolupracuje na tvorbe vnútorných predpisov komory
- zabezpečuje archiváciu zverenej agendy v zmysle platnej legislatívy

- profesionálne prostredie
- možnosť odborného rastu
- práca v malom kolektíve
- ďalšie vzdelávanie

- v prípade záujmu pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu [email protected]
- vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v advokátskej kancelárii resp. v súdnictve vítaná
- samostatnosť, flexibilita a komunikatívnosť
- organizačné schopnosti,
- zodpovedný prístup, zmysel pre detaily,
- profesionálne vystupovanie

Slovenská komora audítorov je profesijnou organizáciou, ktorá združuje štatutárnych audítorov, audítorke spoločnosti a asistentov štatutárneho audítora na Slovensku. Vykonáva činnosti, ktoré jej vyplývajú podľa zákona č. 423/2015 Z. z. o štatutárnom audite v znení neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1932444  Dátum zverejnenia: 24.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou