Ekonóm /finančný manažér neziskovej organizácie

Slovenská katolícka charita

Miesto práce
Kapitulská 18, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ príplatok za riadenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za celý ekonomický chod SKCH
- vypracováva finančné plány, rozpočty a rozbory a iniciatívne navrhuje opatrenia
na riešenie finančnej situácie
- pripravuje rozpočet SKCH a sleduje jeho plnenie
- spolupracuje pri tvorbe projektov a vypracováva k nim finančné podklady,
prehľady a analýzy
- sleduje čerpanie jednotlivých položiek rozpočtov zverených projektov a v
prípade potreby navrhuje zmeny a presuny v rámci rozpočtových položiek
- v súčinnosti s manažérom projektu posudzuje a kontroluje oprávnenosť
plánovaných aj zrealizovaných výdavkov v súlade so stanovenými finančnými
pravidlami projektu
- v súčinnosti s manažérom projektu zabezpečuje agendu verejného obstarávania
- riadi tím sekcie ekonomiky

5 dní dovolenky navyše
pružný pracovný čas
možnosť práce z domu (4 x do mesiaca)

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom 18/2018 Z. z. ochrane osobných údajov a Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na adresu [email protected] do 7. júna 2020.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

flexibilita, kreativita, samostatnosť, výborné komunikačné a organizačné zručnosti
prax a skúsenosti s prácou v ekonomike sú podmienkou
skúsenosti s prácou v neziskovom sektore výhodou

Slovenská katolícka charita je cirkevná organizácia zriadená Konferenciou biskupov Slovenska, ktorá konfederatívne združuje 10 arcidiecéznych a diecéznych charít a v praxi uskutočňuje diakoniu katolíckej Cirkvi. Prostredníctvom svojich zariadení a dobrovoľníkov pomáha na Slovensku ľuďom v núdzi. Realizuje tiež zahraničné projekty zamerané na humanitárnu pomoc a rozvojovú spoluprácu, podáva pomocnú ruku obetiam obchodovania s ľuďmi a od roku 1996 podporuje vzdelávanie detí vo viacerých krajinách sveta prostredníctvom projektu Adopcia na diaľku®. SKCH je členom Caritas Europa a Caritas Internationalis, ktorá združuje 165 národných charít po celom svete. SKCH napĺňa požiadavky Caritas Internationalis Management Standards v oblasti ochrany detí a zraniteľných dospelých osôb. Našim poslaním je byť blízko pri človeku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2418215  Dátum zverejnenia: 7.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac