Expedient

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Pekná cesta 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacNástupná mzda: od 1000 € (v tom základná zložka mzdy 750 €, mzda je viaczložková) + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu, ktorý dokáže organizovať a koordinovať činnosti súvisiace s príjmom, balením a expedíciou tovaru a najmä:
- zvládne organizovať tím manipulačných pracovníkov (3-4 osoby), hlavne preberanie tovaru z výroby, tvorba paletových plánov, kontrola kvality balenia a kvantity preberaného tovaru, hlásenie reklamácií,
- vie skontrolovať kvalitu balenia paliet a ich úplnosti pred nakládkou,
- zorganizuje expedíciu hotového tovaru a polotovarov, príp. medziproduktov, zastreší komunikáciu s odberateľom,
- operatívne vyrieši expedičné činnosti.

Na našich zamestnancoch nám záleží a preto im poskytujeme nasledovné benefity:

• 13. a 14. mzda

• mimoriadne a jubilejné odmeny

• pravidelné ročné prehodnocovanie mzdy

• poskytujeme hlavné jedlo a ovocie v našej jedálni plne hradené zamestnávateľom

• zabezpečujeme bezproblémové parkovanie pre zamestnancov na parkovisku priamo pred budovou

• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie

• možnosť poskytnutia príspevkov na bývanie

• odmena za odporúčanie a úspešné zapracovanie nového kolegu

• možnosť profesionálneho rastu

• príjemný pracovný kolektív

• práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

V prípade, že Vás nami inzerovaná pracovná pozícia oslovila, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu "[email protected]" alebo doručte osobne.

Ak máte nejaké otázky, podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle 02/49493853.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické, technické, polygrafické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Máte skúsenosti na obdobnej pozícii aspoň 1 rok?

Máte organizačné a komunikačné zručnosti?

Ste flexibilný a máte vysoké pracovné nasadenie?

Dokonca máte takú výhodu, že ste odborne spôsobilý na vedenie motorových vozíkov?

Tak v tom prípade neváhajte a ozvite sa nám!

Hľadáme práve Vás!

Slovenská Grafia a.s. je stabilná a perspektívna výrobno-obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti polygrafického priemyslu. Poskytuje služby v oblasti tlače časopisov, reklamných tlačovín, katalógov a mailingových služieb. Viac ako polovicu produkcie exportuje do krajín EÚ.

Slovenská Grafia a.s. uznáva politiku, ktorá je založená na uplatňovaní neustáleho zvyšovania kvality produkcie a poskytovaného servisu klientom a uplatňuje najvyššie štandardy. Okrem dôrazu na najvyššiu kvalitu Slovenská Grafia a.s. dbá aj o ochranu životného prostredia, o bezpečnosť a ochranu zdravia svojich zamestnancov. Po úspešnom splnení stanovených podmienok Slovenská Grafia a.s. získala niekoľko certifikátov ( ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 28000, FSC®, PEFC, EU Ecolabel, ISO12647-2:2013 a FOGRA).

Bližšie informácie o spoločnosti sa dozviete na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4714224  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac