Administrátor IS

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Pekná cesta 6, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administrácia rôznych IS hlavne MS Dynamics NAV (konfigurácia, prístupy a práva),
- správa MS SQL servera a databáz,
- užívateľská podpora a poradenstvo (e-mailová, telefonická komunikácia),
- identifikácia a analýza chýb a nedostatkov v IS,
- analýza interných užívateľských a procesných požiadaviek na IS,
- formulácia požiadaviek pre externých dodávateľov IS,
- komunikácia s externými dodávateľmi - rozvoj a riešenie chýb (helpdesky),
- návrh podnikových procesov s cieľom automatizácie a efektívneho využitia IS,
- nasadzovanie aktualizácií a nových riešení - testovanie ich funkčnosti a zhody
s požiadavkami,
- tvorba a aktualizácia dokumentácie, zaškoľovanie užívateľov,
- vytváranie zostáv a exportov dát zo systému.

• zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
• zaujímavý sociálny a benefitný program.

V prípade, že Vás nami inzerovaná pracovná pozícia oslovila, zašlite nám svoj profesijný životopis na doleuvedenú e-mailovú adresu "[email protected]".

Do svojej žiadosti nezabudnite uviesť nasledujúci text:
"Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov vyjadruje súhlas spoločnosti Slovenská Grafia a.s. so spracovávaním jeho osobných údajov po dobu jedného roka pre účely výberového konania v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

- MS SQL základy,
- znalosť MS Dynamics Navision výhodou,
- znalosť vnútropodnikovej ekonomiky vítaná,
- logické a analytické myslenie,
- zodpovednosť, spoľahlivosť,
- ochota učiť sa novým veciam,
- samostatnosť.

Slovenská Grafia a.s. je stabilná a perspektívna výrobno-obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti polygrafického priemyslu. Poskytuje služby v oblasti tlače časopisov, reklamných tlačovín, katalógov a mailingových služieb. Viac ako polovicu produkcie exportuje do krajín EÚ.

Slovenská Grafia a.s. uznáva politiku, ktorá je založená na uplatňovaní neustáleho zvyšovania kvality produkcie a poskytovaného servisu klientom a uplatňuje najvyššie štandardy. Okrem dôrazu na najvyššiu kvalitu Slovenská Grafia a.s. dbá aj o ochranu životného prostredia, o bezpečnosť a ochranu zdravia svojich zamestnancov. Po úspešnom splnení stanovených podmienok Slovenská Grafia a.s. získala niekoľko certifikátov ( ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 28000, FSC®, PEFC, EU Ecolabel, ISO12647-2:2013 a FOGRA).

Bližšie informácie o spoločnosti sa dozviete na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2861040  Dátum zverejnenia: 29.12.2016