Referent prepravných služieb

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Pekná cesta 6, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie nákupu prepravných služieb potrebných pre expedíciu tovaru:
• prijíma podklady pre zabezpečenie prepravy,
• vypracováva objednávky na prepravu,
• odovzdáva harmonogramy nakládok na expedíciu a výrobnú vrátnicu,
• monitoruje prepravu,
• likviduje faktúry.

- zaujímavý sociálny a benefitný program
- možnosť vzdelávať sa prostredníctvom jazykových kurzov realizovaných priamo v priestoroch spoločnosti

V prípade, že Vás nami inzerovaná pracovná pozícia oslovila, zašlite nám svoj profesijný životopis na doleuvedenú e-mailovú adresu "kariera@grafia.sk".

Do svojej žiadosti nezabudnite uviesť nasledujúci text:
"Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov vyjadruje súhlas spoločnosti Slovenská Grafia a.s. so spracovávaním jeho osobných údajov po dobu jedného roka pre účely výberového konania v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- organizačné schopnosti
- flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie

Výrobno-obchodná spoločnosť v oblasti polygrafického priemyslu.

Bližšie informácie na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenská Grafia a.s.
Pekná cesta 6
834 03 Bratislava
ID: 2755964   Dátum zverejnenia: 7.10.2016