Manipulačný robotník v lisovni

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Pekná cesta 6, 834 03 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Výkon manipulačných prác s odpadovým papierom, obsluha a údržba lisovacích zariadení:
- zvoz papierového odpadu z priestorov výroby a skladov a ich umiestnenie do kontajnerov alebo špeciálnych nádob na to určených,
- nakladanie odpadového papiera na dopravný prostriedok,
- obsluha a údržba lisovacích zariadení a manipulačnej techniky,
- nahlasovanie a evidencia porúch na lisovacích zariadeniach a manipulačnej technike,
- udržiavanie čistoty a poriadku na oddelení, ako aj pri zvoze odpadu od výrobných strojov,
- pomocné práce podľa pokynov nadriadeného.

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- zaškolenie alebo zaučenie odborníkmi z vlastných radov,
- odmeňovanie v závislosti od úrovne dosahovaného pracovného výkonu.

V prípade, že Vás nami inzerovaná pozícia oslovila, zašlite nám svoj profesijný životopis na doleuvedenú adresu, e-mail [email protected] alebo doručte osobne.

Do svojej žiadosti nezabudnite uviesť nasledujúci text:
"Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov vyjadruje súhlas spoločnosti Slovenská Grafia a.s. so spracovávaním jeho osobných údajov do dobu jedného roka, pre účely výberového konania v zmysle č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

- spôsobilosť na obsluhu vysokozdvižných vozíkov
- spôsobilosť na výkon práce v noci - PODMIENKOU
- vysoké pracovné nasadenie

Slovenská Grafia a.s. je stabilná a perspektívna výrobno-obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti polygrafického priemyslu. Poskytuje služby v oblasti tlače časopisov, reklamných tlačovín, katalógov a mailingových služieb. Viac ako polovicu produkcie exportuje do krajín EÚ.

Slovenská Grafia a.s. uznáva politiku, ktorá je založená na uplatňovaní neustáleho zvyšovania kvality produkcie a poskytovaného servisu klientom a uplatňuje najvyššie štandardy. Okrem dôrazu na najvyššiu kvalitu Slovenská Grafia a.s. dbá aj o ochranu životného prostredia, o bezpečnosť a ochranu zdravia svojich zamestnancov. Po úspešnom splnení stanovených podmienok Slovenská Grafia a.s. získala niekoľko certifikátov ( ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 28000, FSC®, PEFC, EU Ecolabel, ISO12647-2:2013 a FOGRA).

Bližšie informácie o spoločnosti sa dozviete na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1573369  Dátum zverejnenia: 17.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou