Knihár - zoraďovač V1, V2

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Pekná cesta 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie zákazky na stroji V1 alebo V2 podľa technologicko-pracovného postupu,
• kontrola správnosti poradia zložiek orezu, šitia, vkladu,
• priebežná kontrola kvality hotových a signálnych produktov,
• správnosť uloženia na palete podľa paletového lístku (počet balíkov, vrstiev, kusov),
• riadenie členov osádky stroja,
• evidencia o zostatkoch tlačových hárkov, obálok, príloh,
• údržba stroja.

• 13. mzda, odmeny - mimoriadne, pri pracovných a životných jubileách
• zabezpečené stravovanie - príspevky v cene hlavného jedla
• príspevky na individuálne sociálne aktivity
• príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie

V prípade, že Vás nami inzerovaná pracovná pozícia oslovila, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu "[email protected]" alebo doručte osobne. Podrobnejšie informácie poskytujeme na tel. čísle 02/49493853.

Do svojej žiadosti nezabudnite uviesť nasledujúci text:
"Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov dáva svoj súhlas spoločnosti Slovenská Grafia a.s. na spracovanie jeho osobných údajov po dobu jedného roka pre účely výberového konania v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

POLYGRAFICKÉ (odbor KNIHÁR)

• skúsenosti na obdobnej pozícii - prax 1 rok na knihárskych strojoch typu V1, V2 - výhodou, možnosť zaškolenia,
• znalosť informačného systému Cicero - výhodou,
• odborná spôsobilosť na vedenie motorových vozíkov - výhodou
• zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci - nepretržitá prevádzka

Slovenská Grafia a.s. je stabilná a perspektívna výrobno-obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti polygrafického priemyslu. Poskytuje služby v oblasti tlače časopisov, reklamných tlačovín, katalógov a mailingových služieb. Viac ako polovicu produkcie exportuje do krajín EÚ.

Slovenská Grafia a.s. uznáva politiku, ktorá je založená na uplatňovaní neustáleho zvyšovania kvality produkcie a poskytovaného servisu klientom a uplatňuje najvyššie štandardy. Okrem dôrazu na najvyššiu kvalitu Slovenská Grafia a.s. dbá aj o ochranu životného prostredia, o bezpečnosť a ochranu zdravia svojich zamestnancov. Po úspešnom splnení stanovených podmienok Slovenská Grafia a.s. získala niekoľko certifikátov ( ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001, ISO 28000, FSC®, PEFC, EU Ecolabel, ISO12647-2:2013 a FOGRA).

Bližšie informácie o spoločnosti sa dozviete na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1364562  Dátum zverejnenia: 9.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou