Manipulačný robotník v expedícii

Slovenská Grafia a. s.

Miesto práce
Pekná cesta 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Preberanie tovaru z výroby a kontrola kvality a množstva preberaného tovaru,
• preberanie tovaru z kooperačných a iných firiem a kontrola ich množstva a kvality,
• balenie a páskovanie paliet v súlade s technologicko-pracovným postupom,
• príprav prázdnych paliet a vrchných dosiek pre výrobu, manipulácia s prázdnymi paletami,
• zaznamenávanie prevzatých paliet a ich overovanie (podpisom, resp. pečiatkou),
• expedícia hotového tovaru a polotovaru a medziproduktov.

• zamestnanie v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
• zaujímavý sociálny a benefitný program,
• odborné vzdelávanie realizované prostredníctvom externých vzdelávacích spoločností,
• zaškolenie alebo zaučenie odborníkmi z vlastných radov,
• odmeňovanie v závislosti od úrovne dosahovaného pracovného výkonu.

V prípade, že Vás nami inzerovaná pozícia oslovila, zašlite nám svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom na adresu uvedenú nižšie. Pre informáciu uvádzame, že sa nejedná o brigádu, ale o hlavný pracovný pomer.

Do svojej žiadosti nezabudnite uviesť nasledujúci text:
"Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov vyjadruje súhlas spoločnosti Slovenská Grafia a. s. so spracovávaním jeho osobných údajov po dobu jedného roka, pre účely výberového konania v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení."

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí podľa zaslaného životopisu budú spĺňať základné požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

• organizačné schopnosti,
• vysoká miera samostatnosti,
• komunikatívnosť, flexibilita,
• vysoké pracovné nasadenie,
• odolnosť voči stresu.

PODMIENKOU JE:
• odborná spôsobilosť na vedenie VZV,
• zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci (ide o nepretržitú prevádzku).

Výrobno-obchodná spoločnosť v oblasti polygrafického priemyslu.

Bližšie informácie na http://www.grafia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenská Grafia a.s.
Pekná cesta 6
834 03 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1208676   Dátum zverejnenia: 21.11.2016