Analytik - plán a reporting

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.05.2024
1 950 EUR/mesiacod 1.950,00 EUR / mesiac + variabilná zložka mzdy vo výške 11,11% / polrok a ďalšie odmeny / benefity v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy: • stravovanie, • príspevok na dopravu do zamestnania a späť, • príspevok na regeneráciu pracovnej sily, • príspevok na dovolenku, • príspevok na zdravotnú starostlivosť, • príspevok na rekreáciu detí zamestnancov, • príspevok na sociálnu výpomoc, • príspevok na podporu rodičovstva, • príspevok na energie. + príspevok na III. pilier DDS + 5 dní dovolenky naviac + stravné lístky aj počas PN a dovolenky + 1.október „Deň energetiky“ - sviatok (deň voľna alebo mzdové zvýhodnenie ako za prácu vo sviatok). Zabezpečené parkovanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oblasť regulácie:
• sledovanie, analyzovanie dopadov, pripomienkovanie a návrhy zmien energetickej legislatívy,
• vypracovanie návrhov regulovaných cien a regulačného výkazníctva spoločnosti,
• vedenie databázy technických a ekonomických údajov pre potreby regulácie.
Oblasť plánovania a reportingu:
• tvorba plánu regulovaných nákladov a výnosov, vyhodnocovanie jeho plnenia, zdôvodňovanie odchýlok,
• gestorstvo nad plánom a reportingom za zverený organizačný celok spoločnosti,
• práca s informačným systémom SAP a jeho nadstavbami,
• spracovanie, analýz nákladov a výnosov, prezentácií.
Medzinárodná agenda:
• spracovanie pokladov v rámci medzinárodnej spolupráce združenia ENTSO‐E, ACER a pod.,
• sledovanie výnosov z preťaženia a ich použitia podľa metodiky ACER,
• spolupráca na medzinárodných projektoch v interných pracovných skupinách spoločnosti v súvislosti s požiadavkami medzinárodnej legislatívy.
Operatívna agenda:
• ad hoc úlohy súvisiace s plánovaním, reportingom, reguláciou podľa požiadaviek vedenia,
• tvorba nových prístupov a postupov v rámci jednotlivých oblastí činností danej pozície.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 04.04.2024.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú zaradení do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v odbore ekonomika, IT, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadované vzdelanie uchádzača: VŠ (vysokoškolské II. stupňa) v odbore ekonomika, IT, elektrotechnika
Odborná prax: 3 roky
Počítačové zručnosti: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) ‐ mierne pokročilý
MS Windows ‐ mierne pokročilý
Počítačové zručnosti ‐ špecifické: znalosť ERP SAP modul CO výhodou
Jazykové zručnosti: anglický jazyk ‐ B2 ‐ stredne pokročilý
Odborné zručnosti: odborná prax v oblasti regulácie a controllingu je veľmi vítaná
vítaná je tiež prax v oblasti energetiky
Osobnostné predpoklady: samostatnosť, flexibilnosť, komunikačné schopnosti, analytické schopnosti, schopnosť tvoriť nové metodické postupy v rámci zverenej agendy, schopnosť samostatne tvoriť dokumenty, výkonnosť, kvalita práce a dôslednosť, zmysel pre spoluprácu, bezúhonnosť
Vodičský preukaz: skupina B

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 4788139  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 950 EUR/mesiac