Technik systémový inžinier

Miesto práce
Obchodná ulica, Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• implementácia legislatívy EÚ a prevádzkových pravidiel ENTSO-E v prostredí SEPS,
• účasť v pracovných skupinách ENTSO-E,
• aktívna spolupráca na regionálnych projektoch vyplývajúcich z platnej legislatívy,
• spolupráca na tvorbe metodík vyplývajúcich z dokumentov ENTSO-E a nariadení Európskej komisie,
• zabezpečenie spoľahlivého chodu modulu mTSO Capacity management,
• vykonávanie všetkých potrebných výpočtov a súvisiacich činností týkajúcich sa projektu 4M MC CZ-SK-HU-RO,
• spolupráca pri post-couplingových procesoch,
• predikcia strát a vlastnej spotreby,
• metodická podpora dispečerského riadenia ES SR,
• spolupráca pri tvorbe legislatívy a metodických postupov,
• spolupráca na implementácií nového RIS,
• spolupráca na ročnej štúdii o prevádzke ES SR,
• spolupráca na riešeniach krátkodobých a strednodobých zámeroch rozvoja PS,
• vykonávanie výpočtov chodu siete pre základné zapojenie v zimnom a letnom období,
• analýza programového vybavenia.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 31.7.2017.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické, matematicko-fyzikálne, ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • odborná prax: 2 roky, resp. absolvent
  • PC: Windows, Office, programovacie skúsenosti sú výhodou
  • základný prehľad v energetike
  • samostatnosť a iniciatíva pri riešení úloh, zodpovednosť, dôslednosť, schopnosť pracovať v tíme aj samostatne, komunikatívnosť, bezúhonnosť

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 3134784  Dátum zverejnenia: 18.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou