Technik obstarávania IMNIP

Miesto práce
Mlynské nivy 59/A, 824 84 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje proces výberov poskytovateľov služieb, dodávateľov tovaru a uskutočňovateľov stavebných prác v súlade so zákonom č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov a smernice 05/2016 Verejné obstarávanie a interné obstarávanie v spoločnosti Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a. s.,
• vypracováva materiály týkajúce sa výberov poskytovateľov služieb, dodávateľov tovaru a uskutočňovateľov stavebných prác predkladaných na schválenie do riadiacich orgánov spoločnosti,
• vo svojej pôsobnosti, ako tajomník komisie na realizáciu obstarávania, zabezpečuje činnosť komisie,
• zabezpečuje proces podpisu zmlúv týkajúcich sa výberov poskytovateľov služieb, dodávateľov tovaru a uskutočňovateľov stavebných prác,
• vypracováva hlásenia zasielané Úradu pre verejné obstarávanie.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 01.12.2016.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický resp. technický

  • Požadované vzdelanie uchádzača: VŠ / Bc / ÚSO v odbore ekonomickom resp. technickom
  • Odborná prax: VŠ / 2 r., Bc / 6 r., ÚSO / 10 r.
  • prax vo verejnom obstarávaní podľa platného zák. č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov
  • MS Word, MS Excel – pokročilá úroveň
  • samostatnosť, flexibilita, organizačné a analytické schopnosti, schopnosť samostatne tvoriť dokumenty, odolnosť voči stresu, výkonnosť, kvalita práce a dôslednosť, zmysel pre spoluprácu, bezúhonnosť a lojalita k firme

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 2814225  Dátum zverejnenia: 16.11.2016