Elektromontér

Miesto práce
Sučany, Žilinský kraj
Termín nástupu
01.12.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva práce na opravách a údržbe elektrických vedení,
  • vedie referenčné motorové vozidlo, skúter, štvorkolku,
  • vystavuje B príkazy, zabezpečuje pracovisko,
  • vykonáva práce vo výškach, viazač, obsluha motor. píly, zdvíhacie zariadenia,
  • vykonáva práce na B - príkaz,
  • vykonáva kontrolu vykonaných prác resp. opráv od dodávateľov,
  • vykonáva pohotovosť na telefóne v mieste svojho bydliska a v prípade vzniku poruchy zabezpečuje jej odstránenie.

Zázemie silnej, stabilnej a vyspelej elektrizačnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedením názvu pracovnej pozície v predmete pošty na adresu [email protected] do 19. 10. 2016.
Vopred ďakujeme záujemcom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • Požadované vzdelanie: stredné odborné / úplné stredné odborné - silnoprúdová elektrotechnika
  • Odborná prax: stredné odborné / 4 roky, úplné stredné odborné / 2 roky (práca na el. zariadeniach vn a vvn)
  • Vyhl. č. 508/2009 Z. z. (Vyhl. č. 718/2002 Z.z.) - § 22, bez obmedzenia napätia
  • Platné osvedčenie pre práce vo výškach v zmysle Vyhl. č. 147/2013 Z. z. (pôvodne Vyhl. č. 374/1990 Zb.)
  • Zdravotná lekárska prehliadka pre práce vo výškach (nie staršia ako 3 mesiace),
  • Obsluha motorových vozíkov - výhodou
  • Viazač bremien - výhodou
  • Obsluha zdvíhacích zariadení - výhodou
  • Obsluha motorovej píly - výhodou
  • samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, skúsenosti s prácou v kolektíve

Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. vykonáva činnosť prevádzkovateľa prenosovej sústavy SR a dispečerské riadenie elektrizačnej sústavy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor zamestnaneckých záležitostí a vzdelávania
Tel.: 02/5069 2340, 02/5069 2486
E-mail: poslať životopis
ID: 2751080  Dátum zverejnenia: 5.10.2016