PR Manažér

Slovenská banková asociácia

Miesto práce
Rajská 15/A, 811 08 Bratislava
Termín nástupu
január 2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovných činností:
- príprava komunikačnej stratégie a plánov SBA
- budovanie vzťahov s médiami
- stanovovanie tém podporujúcich komunikačnú stratégiu SBA
- spoluvytváranie obsahu pre spotrebiteľské formáty
- online komunikácia a správa informácií na webových portáloch
- organizácia workshopov a stretnutí so zástupcami európskych inštitúcií

- zaujímavá práca v serióznej a stabilnej inštitúcii
- možnosť oboznámiť sa s aktuálnymi problémami bankového sektora na Slovensku a v EU
- primerané finančné ohodnotenie.

Motivačný list spolu s profesijným životopisom posielajte do 10. decembra 2016 na adresu: Slovenská banková asociácia, Rajská 15/A, 811 08 Bratislava, alebo na e-mail: petra.vrabelova@sbaonline.sk
Do motivačného listu vpíšte súhlas so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

komunikatívnosť,
dynamickosť, samostatnosť, sens of self-initiative,
kreatívne a analytické myslenie,
organizačné schopnosti - flexibilita,
schopnosť koordinovať spoluprácu s médiami,
skúsenosti z práce v médiách (ekonomických výhodou) alebo skúsenosti v marketingovej komunikácii, korporátnej komunikácii alebo PR agentúre,
znalosť slovenského a anglického jazyka slovom a písmom,
ukončené VŠ vzdelanie, znalosť práce s PC

Slovenská banková asociácia je združením právnických osôb podnikajúcich v oblasti bankovníctva a peňažníctva, založená za účelom ochrany záujmov svojich členov a na podporu ich činnosti. SBA je členom European Banking Federation, European Payments Council a Republikovej únie zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Rajská 15/A
811 08 Bratislava 1

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2809970   Dátum zverejnenia: 14.11.2016