Zodpovedný farmaceut

Slovenská Apotéka, a.s.

Miesto práce
ul. SNP 35, 990 01 Veľký Krtíš, okres Veľký Krtíš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie plynulej prevádzky lekárne a poskytovanie lekárenskej starostlivosti počas určenej prevádzkovej doby a počas pohotovostných služieb
- zodpovednosť za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti,
- koordinácia a zabezpečovanie informačného systému o liekoch a zdravotníckych pomôckach,
- príprava prehľadov o nových liekoch a oboznámenie odborných zamestnancov lekárne o obsahu daných prehľadov,
- vypracovávanie plánu školení pre pracovníkov lekárne, následne školenie pracovníkov lekárne,
- koordinácia a podieľanie sa na zvyšovaní odbornej úrovne zamestnancov lekárne,
- zabezpečovanie liekov a zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne,
- zodpovednosť za sortiment liekov a zdravotníckych pomôcok prvej skupiny ich kategorizácie,
- organizácia, riadenie a kontrola hospodárenia s liekmi a zdravotníckymi pomôckami,
- zodpovednosť za technický stav lekárne,
- organizácia a riadenie administratívno – ekonomických činnosti pri spracovávaní lekárskych predpisov a lekárskych poukazov.

- motivujúce platové podmienky
- kontinuálne vzdelávanie
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti poskytovania lekárenských služieb
ID: 1509424  Dátum zverejnenia: 11.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou