Odborná referentka/odborný referent

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Referent na vedenie evidencie majetku štátu zabezpečuje správu hnuteľného majetku a nehnuteľného majetku a pomocných služieb. Vedie prvotnú evidenciu majetku, vykonáva inventarizácie, vedie evidenciu médií, telefónov, pripravuje podklady k refakturáciám a iné. V oblasti CO na Úrade SAV vykonáva funkciu skladníka a správcu CO.

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala a spĺňate požadované kritériá, Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte e-mailom na adresu [email protected] alebo na poštovú adresu organizácie.

Informácie Vám podá vedúca prevádzkového odboru Úradu SAV pani Konečná na tel.čísle 02/57 510 171, e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Dôležitá informácia pre uchádzačov: Od referenta/ky na evidencii majetku štátu očakávame prax s vedením majetku v softveri - výhodou je program SOFTIP.

Slovenská akadémia vied je štátna vedecká inštitúcia, ktorá vykonáva výskumnú činnosť prostredníctvom svojich organizácií. Úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti akadémie ako vedeckej inštitúcie zabezpečuje Úrad akadémie. Jednou z týchto úloh je aj podpora internacionalizácie výskumného prostredia v rámci SAV. Jej nevyhnutnou súčasťou je pomoc prichádzajúcim vedcom, aby ich príchod na Slovensko a zaradenie do pracovného procesu bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové.
ID: 2993327  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní