Vedúca /vedúci finančného odboru

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Plat v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci /vedúca finančného odboru riadi činnosť finančného odboru na Úrade SAV, ktorý zahŕňa komplexné zabezpečenie rozpočtovania, financovania a účtovníctva, mzdovej učtárne , pokladne, agendy Štátne pokladnice.

Žiadosť, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte do 13. marca e-mailom alebo na poštovú adresu organizácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

8

Požadujeme prax minimálne 8 rokov, z toho 3 roky v riadiacej funkcii. Znalosti v oblasti verejnej služby sú výhodou. Dobrá znalosť práce s účtovným programom, výhodou je SOFTIP.

Slovenská akadémia vied je štátna vedecká inštitúcia, ktorá vykonáva výskumnú činnosť prostredníctvom svojich organizácií. Úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti akadémie ako vedeckej inštitúcie zabezpečuje Úrad akadémie. Jednou z týchto úloh je aj podpora internacionalizácie výskumného prostredia v rámci SAV. Jej nevyhnutnou súčasťou je pomoc prichádzajúcim vedcom, aby ich príchod na Slovensko a zaradenie do pracovného procesu bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové.
ID: 2948700  Dátum zverejnenia: 27.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z.