Odborná referentka/odborný referent, účtovník na ekonomicko-technickom odbore

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
plat v súlade so zákonom č.553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovníctvo, konsolidovaná uzávierka verejnej správy za kapitolu, výkazníctvo.

Žiadosť a profesijný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov prosíme zasielať do 7. februára 2017 na poštovú adresu organizácie alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

5

Požiadavky na uchádzača: prax min. 5 rokov po absolvovaní VŠ, požadujeme znalosti : podvojné účtovníctvo, výhodou sú znalosti z oblasti výkazníctva vo verejnej správe.

Slovenská akadémia vied je štátna vedecká inštitúcia, ktorá vykonáva výskumnú činnosť prostredníctvom svojich organizácií. Úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti akadémie ako vedeckej inštitúcie zabezpečuje Úrad akadémie. Jednou z týchto úloh je aj podpora internacionalizácie výskumného prostredia v rámci SAV. Jej nevyhnutnou súčasťou je pomoc prichádzajúcim vedcom, aby ich príchod na Slovensko a zaradenie do pracovného procesu bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové.
ID: 2903402  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat v súlade so zákonom č.553/2003 Z. z.