Odborný referent pre verejné obstarávanie

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Plat podľa zákona č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie procesu verejného obstarávania, príprava súťažných podkladov, komunikácia s Úradom pre verejné obstarávanie.

Žiadosť, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte do 31. 1. 2017 na poštovú adresu organizácie alebo e-mailom.
V prípade veľkého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Znalosť zákona o verejnom obstarávaní, znalosť legislatívy, súvisiacej s verejným obstarávaním, samostatnosť zodpovedný prístup k práci.

Slovenská akadémia vied je štátna vedecká inštitúcia, ktorá vykonáva výskumnú činnosť prostredníctvom svojich organizácií. Úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti akadémie ako vedeckej inštitúcie zabezpečuje Úrad akadémie. Jednou z týchto úloh je aj podpora internacionalizácie výskumného prostredia v rámci SAV. Jej nevyhnutnou súčasťou je pomoc prichádzajúcim vedcom, aby ich príchod na Slovensko a zaradenie do pracovného procesu bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové.
ID: 2891161  Dátum zverejnenia: 13.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat podľa zákona č. 553/2003 Z. z.