Vedúca/vedúci ekonomicko-technického odboru

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Štefánikova 49, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Plat podľa zákona č. 553/2003 Z. z. v platnom znení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúca / vedúci ekonomicko-technického odboru v Úrade SAV.

Výberové konanie sa vypisuje v zmysle zákona č. 552/2003 Z.z.
Zoznam požadovaných dokladov:
životopis
osobný dotazník
výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z.

Žiadosti prosíme posielať do 7. novembra 2016.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

15

Prax minimálne 15 rokov v ekonomickej oblasti

Slovenská akadémia vied je štátna vedecká inštitúcia, ktorá vykonáva výskumnú činnosť prostredníctvom svojich organizácií. Úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti akadémie ako vedeckej inštitúcie zabezpečuje Úrad akadémie. Jednou z týchto úloh je aj podpora internacionalizácie výskumného prostredia v rámci SAV. Jej nevyhnutnou súčasťou je pomoc prichádzajúcim vedcom, aby ich príchod na Slovensko a zaradenie do pracovného procesu bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové.
ID: 2777780  Dátum zverejnenia: 21.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat podľa zákona č. 553/2003 Z. z. v platnom znení