Účtovníčka, rozpočtárka na finančnom odbore

SLOVENSKÁ AKADÉMIA VIED - Úrad SAV

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
10.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Podľa zákona č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie prác na úseku rozpočtovania a financovania

Ak spĺňate požiadavky, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov, s označením pozície, na adresu: bouskova@up.upsav.sk
Ďalšie informácie na tel.č. 02/57510115, Mgr. Boušková

Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Požadujeme prax minimálne 5 rokov v oblasti spracovania účtovníctva vo verejnej správe.

Úrad SAV plní úlohy spojené s odborným, organizačným, finančným a technickým zabezpečením činnosti SAV ako vedeckej inštitúcie, úlohy spojené s povinnosťami SAV ako správcu rozpočtovej kapitoly a zriaďovateľa organizácií SAV, ako aj úlohy patriace do pôsobnosti Snemu SAV, Vedeckej rady SAV, Predsedníctva SAV a ďalších funkcionárov SAV po organizačnej a administratívnej stránke.

Štefánikova 49
814 38 Bratislava
ID: 1625637   Dátum zverejnenia: 19.9.2016