Manažér kontroly

Slovenská agentúra životného prostredia

Miesto práce
Tajovského 28, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
V zmysle zákona 553/2003 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon predpísaných typov kontrol v zmysle platných manuálov IMP SORO,
- evidencia aprešetrenie sťažnosti a petície podané na SAŽP v súvislosti s implementáciou OP ŽP,
- overovanie dodržiavanie ustanovení Zmluvy o poskytnutí NPF v období udržateľnosti projektu zo strany prijímateľa,
- výkon kontroly v štátnej správe a následné finančné kontroly v rámci organizácie,
- výkon kontroly plnenia opatrení prijatých na odstránenie nedostatkov zistených kontrolnými orgánmi,
- kontrola dodržiavania postupov pri nakladaní s majetkom štátu.

Pozvaní na výberové konanie budú len uchádzači spĺňajúci všetky uvedené podmienky, vrátane praxe v uvedenej oblasti!!!
Akceptované budú len žiadosti doručené elektronickou poštou s priloženým životopisom, motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické (oblasť analýz investičných projektov, návratnosť investícií, finančné programovanie, finančná kontrola), znalosť účtovníctva a ekonomickej a finančnej agendy;

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft SharePoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- komunikatívnosť;
- schopnosť tímovej spolupráce;
- rozvinuté interpersonálne zručnosti;
- spoľahlivosť;
- ovládanie práce s PC;
- skúsenosti v oblasti projektov financovaných z fondov EÚ výhodou;
- aktívny vodič.

Znalosť zákonov:
- zákona č. 431/2002 Z.z. o účtovníctve,;
- zákona č. 354/2011 Z.z. o finančnej správe;
- zákona č. 502/2001 Z.z. o finančnej kontrole a vnútornom audite;
- zákona č. 523/2004 Z.z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy;
- zákona č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty;
- zákona č. 528/2008 Z. z. o pomoci a podpore poskytovanej z fondov ES
- zákona č. 283/2002 Z. z. o cestovných náhradách;
- zákona č. 278/1993 Z. z. o správe majetku štátu;
- zákona č. 291/2002 Z. z. o štátnej pokladnici.

Príspevková organizácia, zameraná na zabezpečovanie starostlivosti o životné prostredie a rozvoj environmentalistiky v súlade so zásadami trvalo udržateľného rozvoja.
www.sazp.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1887092  Dátum zverejnenia: 2.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle zákona 553/2003 Z.z.