Manažér na administráciu a archiváciu projektov

Slovenská agentúra životného prostredia

Miesto práce
Dolný Val 20, 010 01 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
V zmysle platovej tabuľky zákona 553/2003 Z.z

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie postupov pri správe registratúry a archívu v súlade so zákonom č.395/2002 Z.z.o archívoch a registratúrach a o doplnení niektorých zákonov;

Pozvaní na výberové konanie budú len uchádzači spĺňajúci všetky uvedené podmienky, vrátane praxe v uvedenej oblasti!!!
Akceptované budú len žiadosti doručené elektronickou poštou s priloženým životopisom, motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť zákona č.313/2001 Z.z. o verejnej službe v znení neskorších predpisov;
- znalosť zákona č.395/20002 Z.z. o archívoch a registratúrach a o doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky MV SR č.628/2002 Z.z.
- znalosť normy STN 016910 Pravidlá písania a úpravy písomností
- komunikatívnosť;
- schopnosť tímovej spolupráce;
- rozvinuté interpersonálne zručnosti;
- spoľahlivosť;
- aktívny vodič

Príspevková organizácia, zameraná na zabezpečovanie starostlivosti o životné prostredie a rozvoj environmentalistiky v súlade so zásadami trvalo udržateľného rozvoja.
www.sazp.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1803435  Dátum zverejnenia: 16.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle platovej tabuľky zákona 553/2003 Z.z