Odborný technický pracovník

SLOVDEKRA s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta 47, Bratislava 851 04
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie obhliadok vozidiel v zmysle štandardov spoločnosti
- spolupráca na znaleckej a expertíznej činnosti v odbore doprava cestná a strojárstvo
- spolupráca a komunikácia so zákazníkmi
- realizovanie výpočtov nákladov na opravu
- spracovanie protokolov z obhliadok vozidiel
- realizovanie výpočtov hodnoty vozidiel
- administratívne práce na danom oddelení

- práca v renomovanej spoločnosti
- možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- poukaz na emisnú a technickú kontrolu vozidla
- stravné lístky

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie žiadosti a štruktúrovaného životopisu spolu so súhlasom na evidenciu osobných údajov vo firemnej databáze.
Zároveň ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na uvedenú pozíciu, a ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné, strojárske, automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie (technického smeru)
- ochota cestovať
- znalosť kalkulačných programov pre výpočet nákladov na opravu (výhodou)
- analytické myslenie
- flexibilita
- ochota učiť sa nové veci
- znalosť technológie opráv motorových vozidiel (výhodou)

SLOVDEKRA s.r.o. je spoločnosť oprávnená pre technické a emisné kontroly vozidiel. od roku 1998 je zároveň znaleckou organizáciou pre odbor cestná doprava, a od roku 1995 je aktívna v oblasti typových a homologizačných skúšok. Spoločnosť bola založená v roku 1992 a terajší názov SLOVDEKRA nesie od roku 1995, kedy k nej pristúpila nemecká spoločnosť DEKRA. Technické a emisné kontroly pre všetky kategórie vozidiel vykonáva vo svojich ôsmich staniciach technickej kontroly(STK) po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Polianky 19
841 01 Bratislava
ID: 2245233   Dátum zverejnenia: 21.9.2016