Recepčná v administratívnej budove - Bratislava centrum mesta

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,32

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vhodná pre študentku/ študenta VŠ
- práca na recepcii v administratívnej budove
- zapisovanie a usmerňovanie návštev
- kontrola parkovacích miest cez monitor
- drobné administratívne práce a podobne

- dlhodobá brigáda v prosperujúcej spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite prostredníctvom stránky profesia svoje CV s fotografiou. Prípadne nás kontaktujte na bezplatnej linke 0800 555 777 v pracovné dni v čase od 8,00 do 16,00 hod. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie Vám vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť
- dochvíľnosť
- zodpovednosť
- chuť pracovať
- ovládanie AJ ( začiatočník ) alebo NJ (začiatočník)

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 3039188  Dátum zverejnenia: 28.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,32