Top Brigáda - Upratovanie v Žiline s nástupom ihneď

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Kragujevská ulica, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovné upratovačky/ upratovačov na čistiace práce v Žiline.
Práca sa vykonáva na Kragujevskej ulici v Žiline .
Pracovná doba od 16:00 hod. do 20:00 hod.

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať na našu bezplatnú linku 0800 555 777 alebo 0948 469 022,0948 288 300.

Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

- zručnosť
- ochota pracovať
- precíznosť

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 2893587  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 200€