Top ponuka- upratovač/ka v Devínskej Novej Vsi

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovných brigádnikov na čistiace a upratovacie práce v Devínskej Novej Vsi v Bratislave.
Upratovanie (v interiéry):
-zametanie, zbieranie odpadkov, utieranie prachu a rôzne pomocné čistiace a upratovacie práce podľa pokynov nadriadeného.
Pracovná doba je 8 alebo 12 hodinová podla dohody.

možnosť dlhodobej brigády

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať
na tel.čísle 0948 469 022 alebo bezplatná linka 0800 555 777
Ďakujeme a tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní komplexných služieb v oblasti facility managementu .
V súčasnosti pre nás pracuje 1 976 pracovníkov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a poskytujeme komplexné služby v oblasti facility manažmentu pre rôzne typy objektov. Naším primárnym cieľom je dokonalo odvedená práca, ktorú môžeme garantovať vďaka vybudovanému prepracovanému systému kontroly kvality.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Račianska 96
831 02 Bratislava
ID: 2810498   Dátum zverejnenia: 14.11.2016