Upratovačky/upratovači v Piešťanoch

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
od 400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme upratovačky a upratovačov na večerné upratovanie v čase od 17,00 do 23,00 hod v kúpeľnom zariadení
- práca od pondelka do nedele ( podľa rozpisu zmien)
- čistiace práce verejných priestorov v hotelovom zariadení
- čistiace práce v kúpeľnom zariadení v liečebných priestoroch

- v prípade práce na HPP stravné lístky v hodnote 3,15 eur
- práca v dynamickom kolektíve
- možnosť prispôsobenia zmennosti v prípade privyrobenia si na dohodu
- práca v príjemnom dynamickom kolektíve

V prípade záujmu prosím zašlite svoje CV na uvedený mail, do názvu napíšte pozíciu, o ktorú sa uchádzate . Môžete nás kontaktovať aj na našej bezplatnej linke 0800 555 777. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- chuť pracovať
- precíznosť
- dochvíľnosť
- cit pre zodpovednosť

Sme spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní komplexných služieb v oblasti facility managementu .
V súčasnosti pre nás pracuje 1 976 pracovníkov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a poskytujeme komplexné služby v oblasti facility manažmentu pre rôzne typy objektov. Naším primárnym cieľom je dokonalo odvedená práca, ktorú môžeme garantovať vďaka vybudovanému prepracovanému systému kontroly kvality.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hnátiková
Tel.: 0948 469 022
E-mail: poslať životopis
ID: 2804817   Dátum zverejnenia: 29.12.2016