Predák upratovacích služieb v Piešťanoch

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Račianska 96, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje plynulý chod prác v prípade neprítomnosti objektového vedúceho podľa jeho pokynov
- organizuje a zadeľuje prácu pre upratovačov
- dohliada nad plnením úloh, nad kvalitou čistenia, nad dodržiavaním bezpečnosti pri práci
- dohliada na správne postupy a použitie prostriedkov na čistenie
-- je súčasťou upratovacej zmeny a vykonáva upratovanie a čistenie

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- primerané finančné ohodnotenie
- stravné lístky v hodnote 3,15 eura
- možnosť dlhodobého pracovného pomeru

V prípade záujmu zašlite prosím svoje CV na uvedený mail, do názvu prosím uveďte pozíciu o ktorú sa uchádzate, alebo cez portál PROFESIA. Kontaktovať nás môžete aj cez našu bezplatnú linku 0800 555 777. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- chuť učiť sa nové veci
- komunikatívnosť
- cit pre detail
- dôslednosť
- dochvíľnosť

Spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti facility managementu pre rôzne typy objektov ako administratívne budovy a centrá, banky a finančné inštitúcie, priemyselné parky, inštitúcie verejnej aj štátnej správy, hoteli a penzióny

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Špitálska 27
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Adriana Žaludová
Tel.: +421948859287
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2804810   Dátum zverejnenia: 9.11.2016