Upratovačka v Žiline - nákupné centrum

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú upratovačku na čistiace a upratovacie práce v Žiline- upratovanie nákupného centra.
Pracovná doba je po dohode s nadriadenou .
Pracuje sa v 5, 6 alebo 7 hodín denne po dohode.
Pracovný čas :
07:00 do 14:00 hod.
12:00 do 18:00 hod.
14:00 do 21:00 hod.

- možnosť dlhodobej a stabilnej brigády

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať
na tel. č.: 0948 469 022 alebo bezplatná linka 0800 555 777.

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- chuť pracovať
- dochvíľnosť
- precíznosť

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 2429042  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou