Upratovačka v Bratislave

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a zodpovedných upratovačov na čistiace a upratovacie práce v Bratislave.
Práca sa vykonáva 8 alebo 12 hodín- podľa dohody z nadriadením.
Tvojou náplňou práce bude :
umývanie podlahy, vysávanie, utieranie prachu a udržiavanie bezprašného prostredia, upratovanie sociálnych zariadení, vynášanie odpadkov a podobne

Možnosť dlhodobej a stabilnej práce

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.č.:0948 469 022 alebo BEZPLATNA LINKA 000 555 777

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní komplexných služieb v oblasti facility managementu .
V súčasnosti pre nás pracuje 1 976 pracovníkov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a poskytujeme komplexné služby v oblasti facility manažmentu pre rôzne typy objektov. Naším primárnym cieľom je dokonalo odvedená práca, ktorú môžeme garantovať vďaka vybudovanému prepracovanému systému kontroly kvality.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Račianska 96
831 02 Bratislava
ID: 2270562   Dátum zverejnenia: 28.9.2016