Hľadáme šikovné upratovačky v Nových Zámkoch

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,1 EUR/hod.priemerná mesačná mzda 74€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude :
-umývanie podlahy, vysávanie, utieranie prachu a udržiavanie bezprašného prostredia, upratovanie sociálnych zariadení a podobne.

Upratovanie obchodu s oblečením :
Upratuje sa 3x do týždňa po-str-pia 1,5 hod, v čase 7:30-9:00

možnosť dlhodobej a stabilnej brigády

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať na bezplatnej linke 0800 555 777.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 2270562  Dátum zverejnenia: 18.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,1 EUR/hod.