Verejná chyžná s nástupom ihneď

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Račianska 96, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti služieb facility - starostlivosti o 4* a 5* hoteli v centre Bratislavy.

Náplň práce:
- upratovanie izieb, apartmánov, spoločných priestorov hotela,
- 8 hod. pracovné zmeny
- pracovný čas: pondelok - piatok+ víkendy/ podľa rozpisu zmien
- dlhodobá stabilná práca

Chyžná pracuje zodpovedne a presne aby vytvorila pohodlie a spokojnosť klienta.

- po kompletnom zapracovaní možnosť postupu na pozíciu supervízor
- ubytovanie v podnikovej ubytovni za podmienky zamestnania na plný úväzok
- možnosť výhodnejšieho stravovanie v hotelovej jedálni

Osobný pohovor je možné si dohovoriť telefonicky v pracovných dňoch, PO - PIA v čase od 8:30 - 16:00 hod .

Bezplatná linka: 0800 555 777

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- časová flexibilita
- zodpovedný prístup
- zmysel pre detaily

Sme spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní komplexných služieb v oblasti facility managementu .
V súčasnosti pre nás pracuje 1 976 pracovníkov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a poskytujeme komplexné služby v oblasti facility manažmentu pre rôzne typy objektov. Naším primárnym cieľom je dokonalo odvedená práca, ktorú môžeme garantovať vďaka vybudovanému prepracovanému systému kontroly kvality.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2136244   Dátum zverejnenia: 17.7.2017