Traktorista pre zimnú údržbu

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič traktora,
- vykonávanie prác spojených so zimnou údržbou,
- odhŕňanie a posýpanie cestných komunikácii, parkovísk a chodníkov,
- v prípade potreby operatívne ručné dočisťovanie,
- starostlivosť o pridelené mechanizmy - traktor a vlečku,
- pravidelná bežná kontrola technického stavu stroja,
- zabezpečenie drobných operatívnych opráv a servisu (výmena oleja, vzduchového filtra, kontrola tlaku v hydraulike a pod.),
- podmienkou je vodičský preukaz skup. T aj skup. E (traktor s vlečkou),
- nutná prax min. 2 roky s riadením traktora aj s vlečkou,
- flexibilný pracovný čas tj. držanie zimnej pohotovosti výkon prác v nočných + denných hodinách.

- stabilná práca v úspešnej slovenskej spoločnosti,
- príjemné pracovné prostredie.

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite nám v elektronickej forme štruktúrovaný životopis na uvedenú adresu spoločnosti.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

A, C, D, E, T

Počet rokov praxe

2

- platný VP skup. C a E, skup. T - podmienka,
- predchádzajúca a nedávna prax na pozícii traktorista,
- manuálna zručnosť,
- technické myslenie,
- silná pracovná morálka,
- zodpovednosť za svoju vykonanú prácu.

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 1882567  Dátum zverejnenia: 29.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou