Upratovačka v Žiline - ranné zmeny na pár hodín.

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Rudnaya, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú uchádzačku na pozíciu upratovačky v Žiline.
Práca sa vykonáva od PO-PIA v rannom čase po dohode s nadriadenou.
-utieranie prachu
-vysávanie
-zametanie
-umývanie podlahy mopom
-udržiavanie bezprašného prostredia na pridelenom objekte.

- práca v poprednej slovenskej spoločnosti,
- dlhodobá brigáda,

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať na našu bezplatnú linku 0800 555 777.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- záujem o dlhodobú a stabilnú brigádu,

Sme spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní komplexných služieb v oblasti facility managementu .
V súčasnosti pre nás pracuje 1 976 pracovníkov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a poskytujeme komplexné služby v oblasti facility manažmentu pre rôzne typy objektov. Naším primárnym cieľom je dokonalo odvedená práca, ktorú môžeme garantovať vďaka vybudovanému prepracovanému systému kontroly kvality.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hnátiková
Tel.: 0948 469 022
E-mail: poslať životopis
ID: 1870650   Dátum zverejnenia: 20.3.2017