Upratovačka v Žiline - ranné zmeny na pár hodín.

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Rudnaya, Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú uchádzačku na pozíciu upratovačky v Žiline.
Práca sa vykonáva od PO-PIA v rannom čase po dohode s nadriadenou.
-utieranie prachu
-vysávanie
-zametanie
-umývanie podlahy mopom
-udržiavanie bezprašného prostredia na pridelenom objekte.

- práca v poprednej slovenskej spoločnosti,
- dlhodobá brigáda,

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať na našu bezplatnú linku 0800 555 777.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- záujem o dlhodobú a stabilnú brigádu,

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 1870650  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou