Špecialista verejného obstarávania- SITIS a.s.

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Špecialista verejného obstarávania.

Náplň práce:

- zastrešenie kompletnej administratívnej agendy pre verejné obstarávanie (VO) zo strany uchádzača a pre obchodné súťaže
- sledovanie vestníkov VO na základe stanovených kritérií na dennej báze
- vypracovanie podkladov v zmysle aktuálneho znenia zákona o verejnom obstarávaní pre nadlimitné/podlimitné zákazky a i.
- kompletizovať ponuky do finálnej podoby
- dodržiavať všetky termíny vyhlásených VO zákaziek a tendrov
- participovať pri elektronických aukciách
- sledovať a obnovovať platnosť dokladov potrebných pre VO
- sledovať a implementovať zmeny v zákone pre VO
- aktívna komunikácia so štátnymi inštitúciami v súvislosti s VO
- komunikácia so všetkými oddeleniami a vedením spoločnosti

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- teambuildingy
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- ďalšie benefity Vám radi odprezentujeme na osobnom stretnutí

Prosíme vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú všetky stanovené podmienky a predpoklady, aby zasielali svoj štrukturovaný životopis na adresu : hnatikova@slovclean,

Vzhľadom na vysoký počet kandidátov budú do výberového procesu zaradení iba tí najvhodnejší kandidáti. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Od úspešného kandidáta očakávame :

- praktické a preukázateľné skúsenosti na obdobnej pozícii min. 3 roky
- znalosť Zákona o VO
- OSO je výhodou
- PC zručnosti
- vodičský preukaz B
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 1813464  Dátum zverejnenia: 23.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou