Upratovač/-ka na TPP

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
J.Jonáša - Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
dohodou / ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovacie práce vo výrobnej hale v Bratislave
- 3-zmenná prevádzka
- nástupná mzda 2,50 € / hod.
- prijímame mužov aj ženy
- dlhodobá a stabilná práca

- každý overený zamestnanec u nás pracuje na trvalý pracovný pomer!
- možnosť rastu
- stravné lístky
- príplatky
- možnosť práce nadčas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 1766240  Dátum zverejnenia: 14.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.50 EUR/hodina