Brigáda v Inchebe, nástup možný aj ihneď (Upratovanie)

SLOVCLEAN a.s.

Miesto práce
Einsteinova ul. - Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.10 - 2.50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme brigádnikov na výpomoc - upratovacie práce najväčšieho výstaviska v Bratislave. Nepremeškajte príležitosť brigádovať počas rôznych zaujímavých výstavách a akciách. Ak sa osvedčíte a budete mať záujem aj o dlhodobú spoluprácu - dáme Vám príležitosť na stabilné zamestnanie.

Vašou náplňou práce bude:

- všetky upratovacie a čistiace práce spojené s údržbou výstavnej haly
- zametanie, vysávanie, umývanie podláh, sociálnych zariadení a pod.
- pracovná doba sa dá aj čiastočne prispôsobiť - uplatnenie aj pre zamestnaných
- zmennosť je rôzna - pohotovostná, denná, večerná
- naučíme ťa pracovať s profesionálnymi strojmi, chémiou a technológie čistenia

- brigáda vhodná pre študentov, zamestnaných i nezamestnaných
- možnosť dlhodobej spolupráce aj v rámci iných projektov
- nazrieš na rôzne zaujímavé výstavy

Prosím záujemcov o prácu, aby nás kontaktovali telefonicky na čísle 0948 288 300 alebo mailom na nabor@slovclean. Každý zo záujemcov musí zúčastniť registrácie v centrále spoločnosti Slovclean na Račianskej ulici. Všetky potrebné informácie sa dozviete na uvedenom telefónnom čísle.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- zodpovednosť
- aktívny prístup k práci
- dochvíľnosť

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už osemnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.
ID: 1646698  Dátum zverejnenia: 3.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.10 - 2.50 EUR/hodina